Kasy ONLINE - LanBit

Komputery, kasy fiskalne,
oprogramowanie, serwis
Przejdź do treści

Menu główne:

KASY ONLINE

POSPAY Mobilny, fiskalny terminal płatniczy

Mobilny, fiskalny terminal płatniczy POSPAY - LanBit
Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay
Wyjątkowe, mobilne urządzenie łączące w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.


Elementy składowe urządzenia :

Terminal płatniczy

Wyposażony jest w nowoczesny,
czytelny 4" wyświetlacz dotykowy

Urządzenie fiskalne

Wytrzymała i niezawodna drukarka fiskalna. Posiada termiczny mechanizm drukujący o szerokości papieru 57 mm, typ "drop in - wrzuć i drukuj".
Aplikacja sprzedażowa

Może pracować w dwóch trybach: kasowym - w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym - jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Ma możliwość szybkiej, zdalnej aktualizacji.
Aplikacja płatnicza

Akceptuje płatności kartami: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

MOBILE ONLINE

Kasa Mobil OnLine - LanBit
Najmniejsza kasa fiskalna  ONLINE  na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty. Wyposażona dodatkowo w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne, dDo wyboru użytkownika: moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G. Kasa Mobile ONLINE jest mała, ale bardzo wydajna, pozwoli Ci wydrukować 8 000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Poza zasilaniem sieciowym kasę Mobile ONLINE naładujesz za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej.

FAWAG lite ONLINE

BINGO ONLINE

Kasy OnLine Lubań
Kasę BINGO ONLINE można podłączyć do CRK aż na trzy sposoby - wybierz taki, którego potrzebujesz. W standardzie dostępne jest złącze LAN/Ethernet. Jeśli posiadasz komputer połączony z Internetem  możesz podłączyć kasę do komputera wykorzystując złącze USB.  Nie poosiadasz internetu na stałe ? Nie martw się. W opcji dostępny jest również  uniwersalny modem BOX 3G, który mieści się we wnęce kasy.
Kasa fiskalna OnLine
Kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.
W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas..

ERGO ONLINE

Kasa OnLine Ergo - LanBit
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Kasa ERGO ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich naszych kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego.

DRUKARKI ONLINE


TRIO  ONLINE

TEMO  ONLINE

drukarka fiskalna OnLine - LanBit
Drukarki OnLine Lubań
Drukarka Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem.
Wyobraź sobie taką właśnie drukarkę w Twoim sklepie, butiku lub na wyspie marketowej. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.
Najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu.
W razie potrzeby w każdej chwili możesz  podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

THERMAL XL2  ONLINE

Drukarki fiskalne OnLine Zgorzelec
Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

 
lanbit@lanbit.com.pl
serwis@lanbit.com.pl
Polityka prywatności
LANBIT - komputery, kasy fiskalne, oprogramowanie.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego